Loading...
Loading...
აქტიური უნარი. ცვლის მახასიათებლებს: ფიზ. შეტევა, სიზუსტე, ფიზ. დაცვა, აცილება.
აქტიური უნარი. ცვლის მახასიათებლებს: ფიზ. შეტევა, სიზუსტე, ფიზ. დაცვა, აცილება.
| დონე | პერსონაჟის დონე | MP-ის ხარჯი | ეფექტები |
|---|---|---|---|
| 1 | 24 | 11 | მოქმედების ხანგრძლივობა: 90 წმ. ფიზ. შეტევა: +20% ფიზ. შეტევა: +21% (ხმალი / ორხელა ხმალი / ბლაგვი იარაღი / ორხელა ბლაგვი იარაღი / შუბი) ფიზ. შეტევა: +7% (ორხელა ხმალი / ორხელა ბლაგვი იარაღი) სიზუსტე: +2 (ორხელა ხმალი / ორხელა ბლაგვი იარაღი) ფიზ. დაცვა: -20% აცილება: -3 |
| 2 | 55 | 25 | მოქმედების ხანგრძლივობა: 90 წმ. ფიზ. შეტევა: +20% ფიზ. შეტევა: +29% (ხმალი / ორხელა ხმალი / ბლაგვი იარაღი / ორხელა ბლაგვი იარაღი / შუბი) ფიზ. შეტევა: +6% (ორხელა ხმალი / ორხელა ბლაგვი იარაღი) სიზუსტე: +4 (ორხელა ხმალი / ორხელა ბლაგვი იარაღი) ფიზ. დაცვა: -20% აცილება: -3 |
სიმძლავრე და დადების ძალა გამოთვლის პარამეტრებია და არა გარანტირებული ზიანი ან საბოლოო შანსი. MP-ის ხარჯი მოიცავს საწყის და ძირითად ღირებულებას. გამოყენებისა და ხელახალი გამოყენების დრო მითითებულია მოდიფიკატორების გათვალისწინებამდე; ხელახალი გამოყენების ფიქსირებული დრო ცალკეა აღნიშნული.
საკუთარ თავზე მოქმედ და დადებით ეფექტებზე მოწინააღმდეგის მედეგობა არ ვრცელდება.
გაუმჯობესებას სჭირდება მესამე პროფესია, პერსონაჟის დონე არანაკლებ 76 და უნარის ჩვეულებრივი დონე 2. ამ დონის შესწავლის მოთხოვნები ქვემოთაა მითითებული.
ხელმისაწვდომია პროფესიებისთვის: Titan.
თითოეული ნაბიჯი ნაჩვენებია ჩვეულებრივ უნართან შედარებით. განშტოებების სახელები ასახავს შეცვლილ პარამეტრებს.
| გაუმჯობესება | ფიზ. შეტევა | მაგიის დონე | განსხვავება ჩვეულებრივი უნარისგან |
|---|---|---|---|
| გაუმჯობესების გარეშე | +29% | 55 | — |
| +1 | +29.2% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.2 პროცენტული პუნქტი |
| +2 | +29.4% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.4 პროცენტული პუნქტი |
| +3 | +29.6% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.6 პროცენტული პუნქტი |
| +4 | +29.8% | 77 | ფიზ. შეტევა: +0.8 პროცენტული პუნქტი |
| +5 | +30% | 77 | ფიზ. შეტევა: +1 პროცენტული პუნქტი |
| +6 | +30.2% | 77 | ფიზ. შეტევა: +1.2 პროცენტული პუნქტი |
| +7 | +30.4% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.4 პროცენტული პუნქტი |
| +8 | +30.6% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.6 პროცენტული პუნქტი |
| +9 | +30.8% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.8 პროცენტული პუნქტი |
| +10 | +31% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2 პროცენტული პუნქტი |
| +11 | +31.2% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2.2 პროცენტული პუნქტი |
| +12 | +31.4% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2.4 პროცენტული პუნქტი |
| +13 | +31.6% | 80 | ფიზ. შეტევა: +2.6 პროცენტული პუნქტი |
| +14 | +31.8% | 80 | ფიზ. შეტევა: +2.8 პროცენტული პუნქტი |
| +15 | +32% | 80 | ფიზ. შეტევა: +3 პროცენტული პუნქტი |
| +16 | +32.2% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.2 პროცენტული პუნქტი |
| +17 | +32.4% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.4 პროცენტული პუნქტი |
| +18 | +32.6% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.6 პროცენტული პუნქტი |
| +19 | +32.8% | 82 | ფიზ. შეტევა: +3.8 პროცენტული პუნქტი |
| +20 | +33% | 82 | ფიზ. შეტევა: +4 პროცენტული პუნქტი |
| +21 | +33.2% | 82 | ფიზ. შეტევა: +4.2 პროცენტული პუნქტი |
| +22 | +33.4% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.4 პროცენტული პუნქტი |
| +23 | +33.6% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.6 პროცენტული პუნქტი |
| +24 | +33.8% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.8 პროცენტული პუნქტი |
| +25 | +34% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5 პროცენტული პუნქტი |
| +26 | +34.2% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5.2 პროცენტული პუნქტი |
| +27 | +34.4% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5.4 პროცენტული პუნქტი |
| +28 | +34.6% | 85 | ფიზ. შეტევა: +5.6 პროცენტული პუნქტი |
| +29 | +34.8% | 85 | ფიზ. შეტევა: +5.8 პროცენტული პუნქტი |
| +30 | +35% | 85 | ფიზ. შეტევა: +6 პროცენტული პუნქტი |
| გაუმჯობესება | ფიზ. შეტევა | მაგიის დონე | განსხვავება ჩვეულებრივი უნარისგან |
|---|---|---|---|
| გაუმჯობესების გარეშე | +6% | 55 | — |
| +1 | +6.2% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.2 პროცენტული პუნქტი |
| +2 | +6.4% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.4 პროცენტული პუნქტი |
| +3 | +6.6% | 76 | ფიზ. შეტევა: +0.6 პროცენტული პუნქტი |
| +4 | +6.8% | 77 | ფიზ. შეტევა: +0.8 პროცენტული პუნქტი |
| +5 | +7% | 77 | ფიზ. შეტევა: +1 პროცენტული პუნქტი |
| +6 | +7.2% | 77 | ფიზ. შეტევა: +1.2 პროცენტული პუნქტი |
| +7 | +7.4% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.4 პროცენტული პუნქტი |
| +8 | +7.6% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.6 პროცენტული პუნქტი |
| +9 | +7.8% | 78 | ფიზ. შეტევა: +1.8 პროცენტული პუნქტი |
| +10 | +8% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2 პროცენტული პუნქტი |
| +11 | +8.2% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2.2 პროცენტული პუნქტი |
| +12 | +8.4% | 79 | ფიზ. შეტევა: +2.4 პროცენტული პუნქტი |
| +13 | +8.6% | 80 | ფიზ. შეტევა: +2.6 პროცენტული პუნქტი |
| +14 | +8.8% | 80 | ფიზ. შეტევა: +2.8 პროცენტული პუნქტი |
| +15 | +9% | 80 | ფიზ. შეტევა: +3 პროცენტული პუნქტი |
| +16 | +9.2% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.2 პროცენტული პუნქტი |
| +17 | +9.4% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.4 პროცენტული პუნქტი |
| +18 | +9.6% | 81 | ფიზ. შეტევა: +3.6 პროცენტული პუნქტი |
| +19 | +9.8% | 82 | ფიზ. შეტევა: +3.8 პროცენტული პუნქტი |
| +20 | +10% | 82 | ფიზ. შეტევა: +4 პროცენტული პუნქტი |
| +21 | +10.2% | 82 | ფიზ. შეტევა: +4.2 პროცენტული პუნქტი |
| +22 | +10.4% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.4 პროცენტული პუნქტი |
| +23 | +10.6% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.6 პროცენტული პუნქტი |
| +24 | +10.8% | 83 | ფიზ. შეტევა: +4.8 პროცენტული პუნქტი |
| +25 | +11% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5 პროცენტული პუნქტი |
| +26 | +11.2% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5.2 პროცენტული პუნქტი |
| +27 | +11.4% | 84 | ფიზ. შეტევა: +5.4 პროცენტული პუნქტი |
| +28 | +11.6% | 85 | ფიზ. შეტევა: +5.6 პროცენტული პუნქტი |
| +29 | +11.8% | 85 | ფიზ. შეტევა: +5.8 პროცენტული პუნქტი |
| +30 | +12% | 85 | ფიზ. შეტევა: +6 პროცენტული პუნქტი |
| უნარის დონე | პროფესია | პერსონაჟის დონე | შესწავლის გზა / მოთხოვნები |
|---|---|---|---|
| 1 | Orc Raider | 24 | პროფესიის ხე; SP: 5300 |
| 2 | Destroyer | 55 | პროფესიის ხე; SP: 142000 |
ნაჩვენებია შესწავლის მოთხოვნები. ავტომატური შესწავლა და წიგნების ხარჯვა სერვერის პარამეტრებზეა დამოკიდებული.